НАДІЯ ШЕСТАК/NADIYA SHESTAK

НАДІЯ ШЕСТАК — українська естрадна співачка, народна артистка України, вона є уособлення ніжності, вірності та відданості, української жінки. З пісень ми чуємо, як глибоко вона відчула красу життя. ЇЇ виконання криє у собі силу уяви та багатство щирих переживань. Більшість пісень Надія присвячує саме коханню, любові – на таке здатна жінка, яка насправді щаслива у коханні. Свій найкращий Божий дар Надія доносить у серця кожного слухача, даруючи незабутні враження та співпереживання від кожної строфи, від кожного подиху.
Позитивна енергетика, вміння «завести» зал, неповторний голос і просто улюблені пісні. Всі ці окремі ноти складаються в один прекрасний акорд, який завжди звучить у залі на протязі всіх її концертів. Живе виконання зачіпає найнесподіваніші струни людської душі.
«Мамо,тобі низенько вклонюсь»,«Це моя земля», «Сину, Ангел мій», «Горицвіт», «Минає день» — ці та інші пісні протягом багатьох років радують шанувальників творчості чудової співачки.  
Народилася Надія Шестак 21 квітня 1962, в м. Копєйськ, Челябінської обл.
В 1983 році закінчила Київський інститут культури, Московський інститут ім. Гнєсіних (муз.пед.факультет, клас О.Градського та Л.Лещенка, під керівництвом Й.Кобзона).
19831986 — солістка ВІА «Мрія».
1986 р.- лауреат конкурсу артистів естради України;
1987 р.- приз глядацьких симпатій на телеконкурсі «Юрмала-8»;
1988 р.- лауреат Всесоюзних конкурсів естрадних виконавців «Ялта-88».
В 1997 отримала звання «Народної артистки України».
В 2000 році нагороджена «Орденом княгині Ольги».
Є автором ідеї створення пісень про столицю Украіни – Киів для різних вікових категорій.
У 2005 р. за цю роботу співачка нагороджена «Знаком пошани» – вищою нагородою м. Києва.
Її альбоми «Сину, Ангел мій», «Я горжусь тобой, отец», «Віри, Любові…», «Жіноча доля», «Нареченная Надеждой» яскраві, світлі, щирі, душевні й відносно прості, несуть в собі сильну енергетику.
Надія Шестак- співачка, яка не зупиняється на досягненому. Вона активно співпрацює з новими авторами, композиторами та аранжувальниками. Головне для неї в творчості- знайти свою пісню, яку б співала серцем. Нещодавно Надія презентувала своїм шанувальникам та глядачам нову пісню «Мої сини».

ПРЕМ'ЄРА ПІСНІ! Мої сини

Але невблаганний час у своєму леті, і у співачки ще все попереду. І слова пісень ще не раз цвістимуть весняним садом на сторінках її нової творчості.
Дискография:
1999 Сину, Ангел мій
1999 Я горжусь тобой, отец
2005 Віри, Любові…
2005 Жіноча доля
2005 Нареченная Надеждой